PARTI GRAFIK, 2 delar, Anders Fogelin och Lars Rolf, färglitografier, sign.

Ridande högvakt, 28 x 37. Tuppfäktning, 37 x 47.

Ej examinerade ur ram.

Lähtöhinta
800 SEK