OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, 1800-talets andra hälft, otydl sign, möjl Holland.

Landskapsmotiv med väderkvarn i fonden. 30 x 41.

Smuts. Visst slitage ut mot kanterna.

Lähtöhinta
1 200 SEK