BYRÅ

Gustaviansk, Niclas Korps art, sent 1700-tal.

Mahognyfanér, raka sidor med något framdraget mittparti, intarsia av blomsterkvistar, bandrosetter. Blomsterurnor. Tre lådor varav den övre med inredning av mindre lådor. Stenskiva med profilerad kant. L 93, b 49, h 84.

Esineen kunto

Ställvis hårt slitage, sprickor. Fanérskador. Lös botten. Kompletterad med bla senare ben och lås. Avaimet puuttuvat.

Ota yhteyttä asiakaspalveluumme

Puhelin
Lähetä viesti

MITÄ KULJETUS MAKSAA?

Kotiinkuljetus, asiamiehelle, noutopisteeseemme

Katso mitä kotiinkuljetus maksaa. Kysymyksiä? Klikkaa tästä.

Mahdolliset kujetusvaihtoehdot ja rahtihinnat tälle esineelle.

    Kuljetustilaus tehdään voitetun huutokaupan jälkeen Omat sivut -kohdassa.

    Huutokauppa päättyi:
    CET

    Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
    Pohjoismaiden korkeimmat loppuhinnat meidän kauttamme myytäessä.

    Ota meihin yhteyttä