114087

Anshelm Dahl

(Ruotsi, 1897-1964)
Anselm dahl, olja på duk, sign.

ANSELM DAHL, olja på duk, sign.

Kustmotiv med klippor. 45 x 66.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK