114099

OKÄND KONSTNÄR. Olja på pannå, 1700-tal.

Okänd konstnär. olja på pannå, 1700-tal.

Troligen Kristus uppväcker Lasarus. 29 x 34. Påskrift á tergo.

Spricka, slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK