Muut Muut
114105

INREDNING/VÄGGPANEL. Norge, sent 1800-tal.

Inredning/väggpanel. norge, sent 1800-tal.

Mörkbetsad ek. Med fotogenlampor, infälld oljemålning. L 160, h 99.

Bruksslitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK