Kellot
114857
BIBLIOTEKSUR, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.
Biblioteksur, 1900-tal.

Urhus i trä. Minnesplakett med inskriptionen "Imperial Chemical Industries LTD. Presented to Miss I. B. Baird for 40 years service. 1951"
Urtavla märkt "Goldsmiths & Silversmiths CO Ltd, 112 Regent St London, W.1." H 30.

Slitage. Nyckel saknas.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK