KAFFESERVIS, 4 delar, nysilver. A.G Dufva. 1900-tal.

Kaffekanna, sockerskål, gräddkanna. Extra sockerskål medföljer. H 10-21.

Slitage. Smärre repor.

Lähtöhinta
800 SEK