Muut Muut
115179

PLAKETTER. 4+1, metall resp keramik, Kina.

Plaketter. 4+1, metall resp keramik, kina.

L 15-16,5.

Slitage. Keramikplattan med upphängningshål, smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 001 SEK