Muut Muut
1157625
DOCKOR, 3 st, Japan, s.k. Kokeshi, målat trä. 1900-tal.

Höjd ca 18 -31 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Enligt uppgift inköpta på Firma Svenskt Tenn, Stockholm under 1960-talet.

Ota yhteyttä
Johan Lundberg
Johan Lundberg
Arvioija
+46 (0)708 17 21 08

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
3 000 SEK