ARNE ÖDBERG, oil on panel signerad with monogram. Dated -54 verso.
"Tuppkycklingen" /"Nr XXX". 26 x 16 cm.
Minor scratches.
Alkuperä - Provenienssi
The family of the artist.
Muut tiedot
Photo p.48 from the catalog "Kollektion 1954", handwritten by the artist.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
3 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin