AN UNKNOWN ARTIST OILPAITNING ON BOARD, SIGNED M. KLOCKE, COPY AFTER RAFAEL, 1939.
"Tempi Madonna". 76x56 cm.
Krakeloitunut.
Alkuperä - Provenienssi
Dödsboet efter Helge Åkerblom.
Onko sinulla vastaava esine jonka haluat arvioituttaa?
Lähtöhinta
4 000 SEK
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin