Louis P Gonyn

(Ranska, 1829-1892)
Louis P Gonyn
(Ranska, 1829-1892)

LOUIS P GONYN, oil on panel, signed.

"Den nyfikna pigan" (The curious Maid). 35 x 26.5 cm.

Krakeloitunut. Naarmuuntunut. Kulumaa.

Alkuperä - Provenienssi

(Probably) Galerie Ladrey, Rue Saint-Augustin, 43, Paris (according to fragment of label verso); private collection.

Lähtöhinta
4 000 SEK