116493
BAR SAMT BARSTOLAR, 3 st. 1970-tal.
Bar samt barstolar, 3 st. 1970-tal.

Bambu. Bar med svängd front. Bakomliggande hyllplan. L 150, B 110, H 105. Tre stolar med rund fot, konformade. Brickbord i två plan medföljer.

Slitage. Smärre skador.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK