John Robertson Reid

(Storbrittanien, 1851-1926)
John Robertson Reid
(Storbrittanien, 1851-1926)

JOHN ROBERTSON REID, olja på duk, tillskriven enligt etikett á tergo, osign. England, tidigt 1900-tal.

Kustmotiv med fartyg och Dovers vita klippor. 36 x 53.

Smärre repor.

Lähtöhinta
2 000 SEK