PARTI KOPPAR SAMT TREFOT, 6 delar, 1800-talets andra hälft till tidigt 1900-tal.

Pipkanna, två formar med handtag, bunke, kastrull med lock, lanterna. Trefot av järn. H 10-33.

Slitage, bucklor och anlöpningar.

Lähtöhinta
1 000 SEK