Kalusteet Pöydät
1170039
TOILETTEBORD, Karl Johan, 1800-talets första del.
Toilettebord, karl johan, 1800-talets första del.

Fanerad i mahogny. Peltaformat ben. Uppsats med två lådor och en vippbar spegel. En låda i sarge. Längd 88 cm. Djup 41 cm. Höjd 76 cm. (137 cm).

Iänmukaista kulumaa. Avaimet puuttuvat.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Ota yhteyttä
Johan Lundberg
Johan Lundberg
Arvioija (On parental leave)
+46 (0)708 17 21 08

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK