117531
Thea Ekström
(1920-1988)
Thea ekstrÖm, blandteknik med ristning på pannå. sign o dat 8 iii 66.

THEA EKSTRÖM, blandteknik med ristning på pannå. Sign o dat 8 III 66.

Figurer med vagn. 65 x 81.

Slitage. Kantskador. Oramad.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK