117547
OKÄNDA KONSTNÄRER, 3 st, akvarell, teckning, sign. Omkring 1900.
OkÄnda konstnÄrer, 3 st, akvarell, teckning, sign. omkring 1900.

Stockholmsmotiv. Bla av gamla Johannes kyrka. Bildstrl 12 x 16,5, 15 x 22 samt 14 x 22.

Slitage. Smärre fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK