117559
BOK, "Landscape Annual or tourist in Spain for 1836 Andalusia", Wien 1836.
Bok, "landscape annual or tourist in spain for 1836 andalusia", wien 1836.

Illustrerad. På tyska.

Slitage. Senare bokband. Ej genomgången.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Gustaf Wallenberg ( diplomaten Raoul Wallenbergs farfar ).

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK