PARTI KOPPAR, 4 delar, mest 1800-tal.

Kaffepetter på tre ben, dekor av kopparmynt. Liten kruka för grädde. Rund panna. Gryta på tre ben, vridna handtag, 1900-tal. H 5-23.

Slitage, bucklor. Pannan saknar handtag.

Lähtöhinta
800 SEK