Muut Itämainen
118647

SKÅL MED LOCK, tenn, Kina. 1900-tal.

Skål med lock, tenn, kina. 1900-tal.

Rund form. Lock med mässingsdekor i form av bl.a fåglar. H 11, diam 25.

Slitage. Repor. Smärre bucklor.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
800 SEK