118721

Lars Florén

(Ruotsi, 1899-1979)
Lars florén, olja på duk. sign o dat 63.

LARS FLORÉN, olja på duk. Sign o dat 63.

Fiskare med fiskebåt. 117 x 90

Smärre krackelering samt färgbortfall.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
9 000 SEK