118795

Axel Nilsson

(Ruotsi, 1889-1981)
Axel nilsson, olja på duk. sign.

AXEL NILSSON, olja på duk. Sign.

"Stilleben med krukor". 81,5 x 61.

Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
8 000 SEK