118981

Helmi Sjöstrand

(Suomi, 1864-1956)
Helmi sjöstrand, olja på pannå, sign.

HELMI SJÖSTRAND, olja på pannå, sign.

Motiv från Mallorca. 36x50.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK