1193093
KAFFESERVIS, "Cobalt Net", 16 dlr, Lomonosov, Ryssland, porslin, 1900-talets andra hälft.
Kaffeservis, "cobalt net", 16 dlr, lomonosov, ryssland, porslin, 1900-talets andra hälft.

Blå-vit samt förgylld dekor. Bestående av:
6 kaffekoppar med fat
6 assietter
1 kakfat
1 kaffekanna
1 sockerskål
1 gräddkanna

Use wear.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Vera Lind
Vera Lind
Manager Valuation Desk, Malmö
+46 739 400 825

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
2 500 SEK