Tilaa uutiskirjeemme

1194556
Kirsti Tuokko
(Syntymävuosi 1943)
Kirsti tuokko, "kannat kattoon (vihreÄ)".

KIRSTI TUOKKO, "KANNAT KATTOON (VIHREÄ)".

A tergo sign. -13. Öljy ja spray 205x180 cm.

Vähäistä kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - I1
Alkuperä - Provenienssi

Galleria Katariina 2015.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Loppuhinta
19 000
1 810
1 962
Lähtöhinta
12 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (41 tarjousta)
11. helmi 21:32
19 000 SEK
11. helmi 21:32
18 500 SEK
11. helmi 21:32
18 000 SEK
11. helmi 21:32
17 500 SEK
11. helmi 19:52
17 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia