Muut Muut
119491
FOTBOLL, läder, sign av Lennart "Nacka" Skoglund, 1950-tal.
Fotboll, läder, sign av lennart "nacka" skoglund, 1950-tal.

Signerad fotboll.

Sprucken i en söm.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Nacka kastade ut en boll till beundrare i Kungsträdgården.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 000 SEK