Taide Grafiikka
119541
PARTI KONST, träsnitt, 5 st samt teckning, Japan, 1800-1900-tal.
Parti konst, träsnitt, 5 st samt teckning, japan, 1800-1900-tal.

Skilda motiv, bl a geisha och stridsscen. Strl från 11x17 till 41x27.

Gulnade. Veck.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Gun Kessles samling.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
1 500 SEK