Muut Muut
119587

PARTI ORIENTALISKT, 7 delar, mest Kina, 1800-1900-tal.

Parti orientaliskt, 7 delar, mest kina, 1800-1900-tal.

5 benfigurer, bla i form av drake och äldre man med fisk, buddhistisk bok mellan träpärmar, saltkar av porslin, Kina 1800-tal. L 4-20.

Slitage, smärre nagg.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 000 SEK