Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

Ando Utagawa Hiroshige

(Japani, 1797-1858)
Ando Utagawa Hiroshige
(Japani, 1797-1858)

ANDO HIROSHIGE, träsnitt, 3 st, senare tryck, 1800-tal.

Olika motiv, 32x21, 37x24 resp 24x35.

Gulnade. Veck.

Alkuperä - Provenienssi

Gun Kessles samling.

Lähtöhinta
2 000 SEK