Taide Grafiikka
119609
TRÄSNITT, 9 st, senare tryck, Japan, 1900-tal.
TrÄsnitt, 9 st, senare tryck, japan, 1900-tal.

Efter Hokusai: Vågen 37x25, berget Fuji 37x26, kanal 37x25, eremit 19x13, byggarbete 38x25. Efter Kiyonobu: par 33x16. Efter Toyokuni III: geisha 35x25. Efter Toyoharu: interiör mrd brädspel 27x42. Efter Hiroshige: skyfall 26x20.

Gulnade. Veck.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Gun Kessles samling.

Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK