Utagawa Kunisada Kochoro Toyokuni III

(Japani, 1786-1865)
(Japani, 1786-1865)

UTAGAWA KUNISADA (TOYOKUNI III), träsnitt.

Man. 35x23.

Gulnad. Veck. Skador. Ej examinerad ur ram.

Alkuperä - Provenienssi

Gun Kessles samling.

Lähtöhinta
1 200 SEK