119773
SEKRETÄR, art deco, 1920/30-tal.
SekretÄr, art deco, 1920/30-tal.

Dörrpar med bakomliggande hyll och lådinredning. Fällbar skrivklaff med bakomliggande lådor. Intarsiadekor av urnor samt blomsterrankor. Kannelerade fötter. L 107, B 50, H 107.

Slitage. Repor. Stötmärken.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK