Taide Veistokset
1198605
Johanna Rytkölä
(Suomi, Syntymävuosi 1956)
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.
Johanna rytkÖlÄ, nimetÖn.

JOHANNA RYTKÖLÄ, NIMETÖN.

Sign. 1995. Kivitavarakeramiikka, pituus 88 cm.

Iänmukaista kulumaa.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - N500
Alkuperä - Provenienssi

Ostettu suoraan taiteilijalta.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Huutokauppa päättyy

1 päivä 2 tuntia
Tarjottu
100
1 031
118
Lähtöhinta
300 EUR
Pohjahintaa ei ole saavutettu
EUR
Tee korkein tarjouksesi. Tarjouksesi on oltava vähintään 110 EUR. Lue lisää.
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
9. elo 0:49
100 EUR
8. elo 16:56
80 EUR
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia