Tilaa uutiskirjeemme

1200195
Tarja Unkari
(Syntymävuosi 1945)
Tarja unkari, "heijastuksia iii".

TARJA UNKARI, "HEIJASTUKSIA III".

Sign. -85. Öljy kankaalle 90x110 cm.

Yleisvaikutelma hyvä.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Alkuperä - Provenienssi

Modern Art Collection - MAC.

Ota yhteyttä
Laura Pohjola
Helsinki
Laura Pohjola
Asiantuntija moderni taide ja nykytaide
+358 (0)50 428 2146

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Lähtöhinta
1 000 EUR