Kalusteet Pöydät
1202706
SKRIVBORD med uppsats, sengustavianskt tidigt 1800-tal
Skrivbord med uppsats, sengustavianskt tidigt 1800-tal.

fanerat med mahogny, delvis klädd skiva, uppsats med 142, bredd 72, höjd 106 cm Nyckel finns.

Iänmukaista kulumaa. Naarmuja. Kunnostettu.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - G8
Ota yhteyttä
Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
Arvioija
+46 (0)767 81 06 13

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Tarjottu
2 545
244
272
Lähtöhinta
15 000 SEK
Pohjahintaa ei ole saavutettu
Tehdyt tarjoukset (2 tarjousta)
11. joulu 11:29
2 545 SEK
4. joulu 12:49
2 345 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CET mukaisia