Muut Muut
1204021
ARKADSPEL, Mortal Kombat, 2000-tal.
Arkadspel, mortal kombat, 2000-tal.

Bredd 71. Djup 68. Höjd 172 cm. 2000 spel. Äldre arkadspel som renoverats och digitaliserats på 2000-talet. Nyckel finns.

Toimivuutta ei testattu.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Ota yhteyttä
Karin Aringer
Tukholma
Karin Aringer
Asiantuntija – nykytaide ja valokuva
+46 (0)702 63 70 57

Asiakaspalvelu

Ruotsi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 17

Suomi
Puhelin maanantai - perjantai klo 9 - 13

Lähetä viesti
Loppuhinta
12 000
1 136
1 240
Lähtöhinta
15 000 SEK
Pohjahinta on saavutettu
Tehdyt tarjoukset (7 tarjousta)
23. touko 13:59
12 000 SEK
22. touko 23:34
8 000 SEK
22. touko 13:05
6 000 SEK
17. touko 16:55
5 200 SEK
17. touko 15:49
5 000 SEK
Ajat ovat aikavyöhykkeen CEST mukaisia