VÄSKA MED PÄRLBRODERI, 1800-talets andra hälft.

Brunt läder, bygel med läderhandtag. Pärlbroderi med motiv av hund och texten "Bon voyage". H 34. Nyckel finns.

Ställvis hårt slitage, skador. Avainet sisältyvät.

Lähtöhinta
1 200 SEK