121197

Charles Roka

(Ungern/Norge, 1912-1999)
Charles roka, olja på duk. sign.

CHARLES ROKA, olja på duk. Sign.

Kvinna med örhängen. 81 x 65.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK