IKON, pannå, Ryssland 1800-tal.

Motiv av "Ömhetens Gudsmoder", 29 x 23.

Slitage, repor, sprickor, färgbortfall. Retuscher. Ett lagat hörn.

Lähtöhinta
1 500 SEK