121265

IKON, pannå, Ryssland 1800-tal.

Ikon, pannå, ryssland 1800-tal.

Motiv av "Ömhetens Gudsmoder", 29 x 23.

Slitage, repor, sprickor, färgbortfall. Retuscher. Ett lagat hörn.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK