121281
IKON, pannå, Ryssland 1800-tal.
Ikon, pannå, ryssland 1800-tal.

Motiv av Kristus på korset med Guds Moder, Maria av Magdalena, älsklingslärljungen Johannes, den gudfruktige hövitsmannen Longinus. 41 x 33.

Slitage, repor, färgbortfall, sprickor. Lösa färglager.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 000 SEK