Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:

IKON, pannå, Ryssland 1800-tal.

Motiv av Kristus på korset med Guds Moder, Maria av Magdalena, älsklingslärljungen Johannes, den gudfruktige hövitsmannen Longinus. 41 x 33.

Slitage, repor, färgbortfall, sprickor. Lösa färglager.

Lähtöhinta
2 000 SEK