Taide Grafiikka
121415

TITTSKÅPSBILDER, 5 st, 1700-tal.

Tittskåpsbilder, 5 st, 1700-tal.

Handkolorerade motiv från London, Amsterdam, Petersplatsen, Moretsburgs slott. Bladstorl 24 x 40 resp 33 x 46.

Slitage, veck, skador, fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
2 000 SEK