Taide Grafiikka
121579

Lorenzo Pasinelli

(Italia, 1629-1700)
Lorenzo pasinelli, (efter?), etsning.

LORENZO PASINELLI, (Efter?), etsning.

Kristus, Jungfru Maria och Petrus. 45 x 34.

Skador defekter, pappersförlust i bildens nedre kant (delvis över adress). Bildens vänstra kant skarvad, veck samt fläckar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK