121657

Gunnar Svenson

(Ruotsi, 1892-1977)
Gunnar svenson, olja på duk, sign.

GUNNAR SVENSON, olja på duk, sign.

Stilleben med ringblommor. 40x55.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
4 000 SEK