Muut Messinki, Kupari & Tina
1217215
DURKSLAG / SILAR, 3 stycken, mässing, omkring år 1800.
Durkslag / silar, 3 stycken, mässing, omkring år 1800.

Tre stycken durkslag eller silar av mässing, två stycken förtenta. Längd ca 37-41 cm.

Bruksslitage och smärre skador. Smärre lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
3 000 SEK