Muut Messinki, Kupari & Tina
1217217
DURKSLAG / SILAR, 3 stycken, mässing, tidigt 1800-tal.
Durkslag / silar, 3 stycken, mässing, tidigt 1800-tal.

Tre stycken durkslag eller silar av mässing. Den största med ägarmärkningar och daterad 1834. Längd ca 37-41 cm.

Bruksslitage och smärre skador. Smärre lagningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V25
Mitä kuljetus maksaa?

Paketointi ja vakuutus

Miten tilaan kuljetuksen?

Huutokaupan voittamisen jälkeen tilaat kuljetuksen Omat Sivut –osiosta.

Milloin esineeni toimitetaan?

Lähtöhinta
2 500 SEK