Taide Grafiikka
121765

Hugo Zuhr

(Ruotsi, 1895-1971)
Hugo zuhr. mapp med 10 st färglitografier, sign.

HUGO ZUHR. Mapp med 10 st färglitografier, sign.

Specialutgåva med anledning av Sydkrafts 60-års jubeleum. Bildstl 40 x 55. Oramade.

Mapp med slitage, litografier i fint skick.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Sijainti:
Lähtöhinta
1 500 SEK