Taide Muut
121785

RAM, 1800-tal.

Ram, 1800-tal.
Ram, 1800-tal.
Ram, 1800-tal.

Bronserad samt förgylld. Innermåt 76 x 63. Yttermåt 108 x 95.

Färgbortfall. Smärre slitage.

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Sijainti:
Lähtöhinta
1 200 SEK